Ділова поїздка з партнерами з Казахстану по елітним розсадникам Європи 16.07.2013

Печать

скачать скачать pdf

По домовленості з Казахськими партнерами я організував для них виробничу Екскурсію по розсадниках і плантаціях ягідних рослин в Польщі і Голландії.

Перший візит ми нанесли в фірму Agronom Berries, в місцевості Зієнкі в Поліській зоні Польщі. Господарство унікальне для Польщі. Вони господарюють на 250 га землі! На 40га вирощують саджанці полуниці, малини і на 60 га ягоди полуниці, на  10 га малину і ожину, на 20 га чорницю. Основний сорт товарної ягоди полуниці – Ельсанта. Раннього урожаю – Беніція, для пізнього вирощують Флоренс, з ремонтантних: Альбіон, Портола, Сан-Андреас, Монтерей . В цьому господарстві в деякі дні літа відвантажують по 4 (чотири)! фури товарної ягоди в усі кінці Європи і в Росію (Санкт-Петербург і Москву).

Agronom  Berries

 

Agronom  Berries Agronom  Berries

Правильно зібрана і охолоджена Ельсанта, буває, шукає свого споживача 7 днів!  і не втрачає, від цього своїх товарних якостей.

Ельсанта

ЕльсантаЕльсанта

Саджанці вирощуються з супереліти

супереліта

 Господарство, на думку моїх партнерів – найсучасніше і з незвичним для них способом вирощення ягід полуниці – на ґрунті, без плівки і капельного зрошення -  «на соломі». Це, так званий, німецький спосіб господарювання. Всю роботу роблять машини! Люди лише збирають ягоди і раз на рік проривають в рядках «вистріливші» бур’яни. Ми мали унікальну можливість побачити в одному місці всю лінійку техніки, необхідну для цього методу.

техника

техникатехника

техника

техникатехника

 техникатехника

 

 

 

 

 

 

Як завжди поля вразили своєю доглянутістю і відсутністю бур’янів.

поле

полеполе

Вперше покуштували плоди малини Радзійова. Вона конкурентка славнозвісній Ляшці! На фото плоди Ляшки і Разійової. Нас запевнили, що Радзійова плодоносить на 5 днів раніше Ляшки, врожайніша і транспортабельніша. За 2—3 роки і ми перевіримо! Доступу до саджанців цього сорту пока нема. На смак – не гірша Ляшки, на форму – самі бачите. Радзійова на фото справа.

малина

малина

малина

малина В господарстві розпочали вирощувати  полуницю нейтрального дня  в теплицях «іспанського типу». 

малина

малина

За їх словами , самі вражені результатами. Нагадаю що фото зроблені 16 липня ! Я перепутав фото і прошу читачів розібратись де Альбіон, Портола, Сан-Андреас, Монтерей, Ліноса, Капрі і мені сказати))))!

клубникаклубникаклубника

клубника

клубникаклубника

Все висаджувалося весною В класом. Знаю точно, тому що я їм привозив італійські сорти.

Недалеко від цього господарства-велетня вирощує саджанці малини для голландських замовників Урбан Войтек.

 
господарство Войтекагосподарство Войтека

Трудяга, яких і серед поляків мало. Він сам дає раду на 4 га малинників, на яких доглядає і вирощує саджанці літніх сортів: Глен Ліон (ранній).

 
господарство Войтекагосподарство Войтека

В асортименті розсадника саджанці: Глен Емпл, Глен Файн, Октавія, Валентінна(помаранчева) ……..(жовта) і ремонтантних: Полка, Кванза, Імара, Квеллі.  Полка зачарувала! 

 
господарство Войтекагосподарство Войтека

Кванза, Імара, Квеллі – тільки заряджаються родити на осінь. Вони вже кілька років розчаровують пізнім плодоношенням, яке не приносить ні радості ні користі.

 Имара

В теплицях – інший результат. Там Кванза – королева! Якщо повезе – голландець дозволить – і моїм клієнтам з Казахстану дістануться елітні саджанці.

Я з трепетом чекав зустрічі з полуницею мого улюбленого сорту ФЛАМЕНКО. Войтек попередив, що не вродила, хворіє, бо за малиною немає часу приділити достатньої уваги. Уявіть як би вона виглядала, якби була достатньо задбана!
Полуниця вирощується на агроволокні без гряди і капельного зрошення.

клубника Фламенко

клубника Фламенкоклубника Фламенко

Поблизу Любліна відвідали розсадник пана Кшевінського http://www.krzewinski.pl/ Нема що доповнити до його інтернет -сторінки. Хіба фото садженців винограду і ківі.

 КшевинскийКшевинский

Далі був переїзд на захід Польщі , в Śmiglu господарство Agnieszki Malcherek (Агнєшки Малхерек). Рік тому вона прихистила Truskawkowe Factory  (Трускавкове фекторі). Про цей дуже цікавий полуничний практично-виставковий захід можете подивитися в 24 фільмах на You Tube. По результатах випробування вирощування кількох різних сортів в минулому році, Агнєшка вибрала за основу ремонтантний АМАНДІНЕ, і тішиться комерційному успіхові в цьому році.

клубника Амандине

клубника Амандинеклубника Амандине

На ранок наступного дня ми вже вважали на всі боки, щоб не попасти голландським велосипедистам під колеса! Від яких де тільки ми не «шугались»(рос)!

велосипедисты

 

Але , без пригод, доїхали до господарства Херта Де Веерта. В нього надивились, наїлись, наслухались, скупились. Див.фото.

Агрус Пакс

 Агрус Пакс

 

 

 

Смородина Бона

Смородина Бона

 

 

поричка Ровада

поричка Ровада

 

поричка

поричка

 

 

Кванза, Имара

капля

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бачили, ще одну цікавинку – черешню в теплиці, але нас туди не пустили навіть на поріг!

черешня в теплиці

Не знали чого чекати і від першого знайомства з директором найбільшого і найкращого  по асортименту і якості розсадника ВІССЕРС (http://www.vissers.com). Я контактував лише з менеджерами. Але Джон Віссерс виявився доброзичливим і гостинним.

Джон Виссерс

 Трай Планти

По останній фотографії бачите – ділова поїздка, яка починалась , як екскурсія – вдалася J! Цей автомобіль повезе саджанці в Казахстан. 15 діб дороги!

комбайн

 комбайн

 

автомобиль Виссерс

 экскурсия удалась

 

 

 

 

Запрошую до співпраці і щиро зичу

 

Вам успіхів

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

+38 (050) 036 32 90;
+38 (068) 065 40 11                (viber)

Наші пропозиції

Лічильник відвідувань

18398051
Сьогодні
Цього тижня
Цього місяця
Уся статистика
919
919
17074
18398051

Your IP: 44.201.97.224
Server Time: 2024-04-14 10:39:03
Счетчик joomla

Контакти:
По питаннях саджанців рослин (ОПТ): +38 050 378 24 72,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

По питаннях саджанців рослин (роздріб): +38 050 036 32 90, +38 068 065 40 11,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

По питаннях засобів захисту рослин: +38 099 736 13 08 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
По питаннях горщиків, тари для ягід і ін.: +38 095 220 03 53 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

NOVOSAD в соцсетях
 Novosad в фейсбуке

.