Які корінці такі і ягідки

Печать

 

Наша місія (не люблю цього високопарного слова, але воно тут доречне) забезпечувати клієнтів лише високоякісним, генетично чистим і безвірусним посадматеріалом.

В останні, несприятливі для українського бізнесу часи, з зубожінням населення, потенційні плантатори шукають дешевий посадматеріал і, що гріха таїти, знаходять його. В основному  це коріння з вироджених плантацій або з плантацій, які за декілька років набрали на себе хвороб і втратили родючість. Продаж саджанців з таких плантацій, які попали під ліквідацію, приносить їх власникам додатковий прибуток.

Я не знаю жодного чесного такого плантатора, який би попередив покупця про наявність проблем в рослин. Особливо грішать цим українські продавці «безвірусного матеріалу».

Ми незаангажовані на своїх саджанцях. Ми не маємо власних ягідників. Наші ягідники ростуть на ваших полях!). Це дозволяє нам чесно пропонувати вам саджанці різного класу, від ін-вітро до саджанців з задбаних плантацій. З саджанцями ін-вітро і з кваліфікованих розсадників все ясно – добре, але дорого.

Осінню минулого року я оглянув плантації, які плодоносили. Основними критеріями за якими я вибирав потенційних партнерів була якість плодів, врожайність і відсутність ознак  завірусованості. Чесно кажучи здивував тільки один господар. Його плантація підтвердила незаперечні переваги сорту Полка.

З неї зібрали мінімум 15 т/га десертної ягоди на свіжий ринок, і ще 2-3 тони на заморозку. На ній не було жодних натяків на будь-які грибкові, вірусні захворювання. Жоден кліщ чи комаха на ній не розмножились)). Плантація молода – трьохрічна. Закладена з саджанців зроблених з ін-вітро. Малину на ній збирали через день 30 людей  на гектар. Ягоду продавали на Литву (вважайте на Росію).

Весною цього року я домовився з ним про осінні покупки. Кінець травня місяця, коли зелена малина вийшла з землі – найкращий час перевірити «здровотність» плантації по вигляду молодих, зелених стебел в рядках. Розіслав ці фото своїм "ботанікам" і плантаторам під гаслом: «А у Вас як?». Всі відразу загули…без коментарів.

малина Полка в Польше

малина Полка в Польше

 

Спокійний за саджанці Радзійової, Соколіци і Ляшки.

малина Радзиева в Польше

малина Радзиева в Польше

 

малина Полка в Польше

 

малина Полка в Польше

малина Полка в Польше

 

 

 Сам їм вдома Полку і Вас запрошую.

малина Полка возле дома

Важко було домовитись з хазяїном навіть про принципову згоду продажу саджанців. Всі саджанці з цієї плантації розкупляються місцевим населенням. Але цей пан, як і багато інших, хоча доброзичливо ставиться до українців, не зважав на мій «баян» і пообіцяв восени продати певну кількість саджанців, але по європейській ціні. Рекомендую всім, хто хоче закладати плантацію малини сорту Полка з доброякісних саджанців, попередньо домовлятися зі мною (також без «баяна»))). Кількість екстра-саджанців обмежена.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

+38 (050) 036 32 90;
+38 (068) 065 40 11                (viber)

Наші пропозиції

Лічильник відвідувань

18271017
Сьогодні
Цього тижня
Цього місяця
Уся статистика
191
5574
49234
18271017

Your IP: 85.208.96.205
Server Time: 2023-11-30 02:22:48
Счетчик joomla

Контакти:
По питаннях саджанців рослин (ОПТ): +38 050 378 24 72,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

По питаннях саджанців рослин (роздріб): +38 050 036 32 90, +38 068 065 40 11,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

По питаннях засобів захисту рослин: +38 099 736 13 08 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
По питаннях горщиків, тари для ягід і ін.: +38 095 220 03 53 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

NOVOSAD в соцсетях
 Novosad в фейсбуке

.