Глен Эмпл саженцы малины

Печать

Glen Ample Strawberry (Глен Емпл клубника)

Глен Эмпл малина (Glen Ample Raspberry) 

Глен Эмпл  - Шотландский сорт.  Сегодня – самый популярный сорт, выращиваемый в Европе, с очень высокой урожайностью – до 22 т. с гектара. Куст сильнорослый, прямостоячий, без колючек. Латеральные веточки мощные и длинные. Ягоды большие, 4-5 гр., с большими костенками, яркого красного цвета. Сорт стойкий к корневым гнилям, но поражается мучнистой росой.

Побеги высотой до 3.5м. с огромным потенциалом плодоношения, без колючек. На каждом побеге находится 20-30 латеров с 18-20 ягодами на каждом. Урожайность с каждого побега 1.2 - 1.6кг ягод. Промышленная урожайность 22т. с га, при посадке 3м между рядами. Для Глена, нужно минимум 3м. между рядами и 0.5м в ряду. У Глен Эмпл средняя урожайность 200 ц/га. Масса ягоды: средняя — 6,0, максимальна — 8,0 г.

 Зимо - и засухоустойчивость составляет 9 балов. Стойкость против поражения основными болезнями составляет 8 балов. Стойкость против повреждения вредителей — 7-8 балов. Дегустационная оценка свежих ягод и для переработки составляет — 9 балов.

Основное плодоношение приходит на прошлогодних побегах летом. Почки раскрываются в средние сроки. Цветение растений и созревание плодов происходит у средние сроки. Урожайный сезон, держится долго.

Дата: средний

Характеристика плода:

Окраска: красная

Вкус: кисло-сладкий

Вес: 4-5 до 10 грамм

Транспортабельность: хорошая

Глен Эмпл

Глен Эмпл

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 

     Інтернет-магазин Novosad пропонує купити саджанці малини високої якості, купити саджанці малини оптом найкращих сортів з елітних розсадників та промислових плантацій Польщі, Голландії, Німеччини. Ми пропонуємо Вам купити ті сорти малини, які випробувані на практиці. Саджанці вирощені в кліматичних умовах аналогічних українським та відрізняються генетичною чистотою та відсутністю хронічних захворювань під час вирощування. Це складові Вашого гарантованого врожаю. Тому придбані у нас саджанці малини виправдають усі ваші очікування та віддячать Вам високим урожаєм та прибутком.
     У нашому інтернет-магазині ягідних культур Novosad зібрано найкращі сорти малини, виведені селекціонерами з різних країн, різних термінів дозрівання, з різною врожайністю, забарвленням ягід. Також, у нас можна купити саджанці ремонтантної малини.
     Наш інтернет магазин — це:
   - можливість придбати якісні саджанці за нашим посередництвом безпосередньо у виробника;
   - величезний вибір саджанців малини, що повністю відповідають якісним характеристикам вибраного сорту;
   - швидка доставка;
   - професійна консультація щодо правильного догляду та вирощування.
     Ми Вам підкажемо як вибрати сорт малини з потрібними Вам характеристиками, щоб він задовольняв усі Ваші вимоги до даного сорту. Через наш магазин посадкового матеріалу можете купити саджанці малини, які мають потужну кореневу систему, легко адаптуються до умов вирощування і вже наступного сезону порадують Вас багатим урожаєм, а ремонтантні сорти малини – цього ж року (при посадці навесні). Ми пропонуємо купити найкращі оздоровлені саджанці малини як фермерським господарствам на дуже вигідних умовах, так і дачникам за найнижчою ціною.
     Наші саджанці малини цілком відповідають вимогам, які пред'являються до посадкового матеріалу для закладання промислових насаджень. Ми допоможемо Вам вибрати сорт малини, який допоможе отримувати стабільно високі врожаї протягом довгих років. Ми пропонуємо Вам купити якісні саджанці малини, що відіграє найважливішу роль на шляху досягнення поставленої мети. Тому, якщо Ви вирішили купити товар у нас, це вже запорука Вашого успіху в цьому бізнесі, як у малих, так і у великих масштабах. Для фермерських господарств пропонуємо купити саджанці малини оптом за найдоступнішою в Україні ціною для промислового вирощування. Ми реалізовуємо рослини, які вже пристосовані до наших кліматичних умов.

малина Радзиева

+38 (050) 036 32 90;
+38 (068) 065 40 11                (viber)

Наші пропозиції

Лічильник відвідувань

18276674
Сьогодні
Цього тижня
Цього місяця
Уся статистика
23
2722
4321
18276674

Your IP: 34.228.52.21
Server Time: 2023-12-05 00:13:30
Счетчик joomla

Контакти:
По питаннях саджанців рослин (ОПТ): +38 050 378 24 72,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

По питаннях саджанців рослин (роздріб): +38 050 036 32 90, +38 068 065 40 11,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

По питаннях засобів захисту рослин: +38 099 736 13 08 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
По питаннях горщиків, тари для ягід і ін.: +38 095 220 03 53 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

NOVOSAD в соцсетях
 Novosad в фейсбуке

.