Ляшка саженцы малины

Печать

Ляшка малина

Ляшка малина (Laszka Raspberry) 

Лячка – польский промышленный сорт. Получен Яном Данеком и зарегистрирован  в 2006 году быстро завоевал европейскую популярность благодаря  «точёной» конической ягоде оранжево-красного цвета, высокой урожайностью и хорошей морозоустойчивости.

Основная ценность сорта - крупные, десертные ягоды с ранним сроком созревания и длительным периодом сбора. Высокая транспортабельность. Один из самых высокоурожайных сортов малины, с одного гектара 18-20 тонн урожая. Красивые и вкусные плоды на улёт расходятся на рынках.

Плодоносит на двухлетних побегах в ранние сроки. Рост растений от среднего, до сильного. Жесткие стебли изогнуты лукообразно в верхней части побегов. Шипы многочисленные, но мелкие, не очень агрессивные. Двухлетние побеги дают большое количество плодоносящих побегов средней длины. Плоды крупные или очень крупные, удлиненные, красные с небольшим опушением, вкусные.

 

Сорт устойчив к морозу (иногда подмерзают почки), а также к замиранию побегов, и гниению ягод.
Морозо- и засухоустойчивость составляет 9 баллов.
Дата: ранний. Окраска: красная. Вкус: кисло-сладкий, 9 баллов из 10. Вес: 5, до 8-12 грамм. Транспортабельность: хорошая

Комментарии   

 
-2 #3 БорисНиколаевич 10.02.2015 00:01
Хотели бы приобрести 5000 саженцев какая окончательная ыена,есть ли скидки, попядок оплаты и достатка
Цитировать
 
 
-1 #2 виктор 03.06.2014 19:38
Здравствуйте! Хотелось бы приобрести сорта такой малины лячка!На Среднем Урале приживется или нет!Скажите пожалуста возможно было бы заказать!И сколько будет стоить!
С уважением!
Цитировать
 
 
+13 #1 Александр Закопай 13.01.2014 22:02
Добрый день, 5000 саженцев Ляшкапо сколько будет стоить весной 2014 г.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 

     Інтернет-магазин Novosad пропонує купити саджанці малини високої якості, купити саджанці малини оптом найкращих сортів з елітних розсадників та промислових плантацій Польщі, Голландії, Німеччини. Ми пропонуємо Вам купити ті сорти малини, які випробувані на практиці. Саджанці вирощені в кліматичних умовах аналогічних українським та відрізняються генетичною чистотою та відсутністю хронічних захворювань під час вирощування. Це складові Вашого гарантованого врожаю. Тому придбані у нас саджанці малини виправдають усі ваші очікування та віддячать Вам високим урожаєм та прибутком.
     У нашому інтернет-магазині ягідних культур Novosad зібрано найкращі сорти малини, виведені селекціонерами з різних країн, різних термінів дозрівання, з різною врожайністю, забарвленням ягід. Також, у нас можна купити саджанці ремонтантної малини.
     Наш інтернет магазин — це:
   - можливість придбати якісні саджанці за нашим посередництвом безпосередньо у виробника;
   - величезний вибір саджанців малини, що повністю відповідають якісним характеристикам вибраного сорту;
   - швидка доставка;
   - професійна консультація щодо правильного догляду та вирощування.
     Ми Вам підкажемо як вибрати сорт малини з потрібними Вам характеристиками, щоб він задовольняв усі Ваші вимоги до даного сорту. Через наш магазин посадкового матеріалу можете купити саджанці малини, які мають потужну кореневу систему, легко адаптуються до умов вирощування і вже наступного сезону порадують Вас багатим урожаєм, а ремонтантні сорти малини – цього ж року (при посадці навесні). Ми пропонуємо купити найкращі оздоровлені саджанці малини як фермерським господарствам на дуже вигідних умовах, так і дачникам за найнижчою ціною.
     Наші саджанці малини цілком відповідають вимогам, які пред'являються до посадкового матеріалу для закладання промислових насаджень. Ми допоможемо Вам вибрати сорт малини, який допоможе отримувати стабільно високі врожаї протягом довгих років. Ми пропонуємо Вам купити якісні саджанці малини, що відіграє найважливішу роль на шляху досягнення поставленої мети. Тому, якщо Ви вирішили купити товар у нас, це вже запорука Вашого успіху в цьому бізнесі, як у малих, так і у великих масштабах. Для фермерських господарств пропонуємо купити саджанці малини оптом за найдоступнішою в Україні ціною для промислового вирощування. Ми реалізовуємо рослини, які вже пристосовані до наших кліматичних умов.

малина Радзиева

+38 (050) 036 32 90;
+38 (068) 065 40 11                (viber)

Наші пропозиції

Лічильник відвідувань

18276759
Сьогодні
Цього тижня
Цього місяця
Уся статистика
108
2807
4406
18276759

Your IP: 34.228.52.21
Server Time: 2023-12-05 00:52:42
Счетчик joomla

Контакти:
По питаннях саджанців рослин (ОПТ): +38 050 378 24 72,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

По питаннях саджанців рослин (роздріб): +38 050 036 32 90, +38 068 065 40 11,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

По питаннях засобів захисту рослин: +38 099 736 13 08 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
По питаннях горщиків, тари для ягід і ін.: +38 095 220 03 53 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

NOVOSAD в соцсетях
 Novosad в фейсбуке

.